Firma Convex Glass Sp. z o.o. to profesjonalny przetwórca oraz dystrybutor szkła płaskiego.

Od ponad 26 lat zajmujemy się obróbką oraz sprzedażą szkła płaskiego. Nasze portfolio Klientów obejmuje zarówno rodzime firmy jak i te działające poza granicami naszego kraju. Jesteśmy stabilną, ciągle rozwijającą się marką i dlatego Nasi Klienci i Partnerzy współpracują z Nami nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Nieustannie dążymy do tego, aby poziom oferowanych przez Nas usług spełniał najwyższe standardy a park maszynowy był wyposażony w najlepsze i najnowocześniejsze, dostępne na rynku maszyny.

Dla Nas szkło to coś więcej niż zwykły surowiec, gdyż wiemy że dzięki doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu oraz odpowiednim maszynom jesteśmy w stanie stworzyć z niego coś niezwykłego. To właśnie pasja i zamiłowanie do tego niezwykłego surowca sprawiły, że Nasi Klienci darzą nas ogromnym zaufaniem i ciągle do nas powracają.

17 200 m2

to powierzchnia naszego zakładu produkcyjnego znajdującego się w miejscowości Chmielek w woj. lubelskim

250 osób

to liczba pracujących w Naszej firmie pracowników linii produkcyjnych oraz pracowników biurowych

83 maszyny

liczy sobie nasz nowoczesny park maszynowy usytowany na terenie zakładu produkcyjnego

1000+ Klientów

tyle firm liczy sobie portfolio naszych zadowolonych Klientów biznesowych z którymi współpracujemy od lat

Wszystko zaczęło się w 1995 roku...

Firma Convex Glass Sp. z o.o. została zarejestrowana w 1995 roku. Mimo, że na początku swojej działalności zakład produkcyjny liczył zaledwie kilka hal i kilkudziesięciu pracowników w bardzo krótkim czasie udało Nam się pozyskać wartościowych Klientów, którzy pokazali Nam jaką ścieżkę rozwoju powinna obrać nasza spółka.

Kolejne lata działalności to ciężka praca i ciągłe inwestycje wpływające na dynamiczny rozwój firmy. W 2001 roku na terenie zakładu wzniesiona została kolejna hala produkcyjna o powierzchni 3 000 m2. Zaledwie 3 lata później Nasz park maszynowy powiększył się dzięki zakupowi nowoczesnego pieca hartowniczego, który umożliwił Nam produkcję tzw. szkła bezpiecznego.

W tej chwili zakład produkcyjny Convex Glass w Chmielku liczy 17 200 m2 powierzchni a na usytuowanych na jego terenie halach znajduje sie 13 linii produkcyjnych. Jesteśmy jedym z największych procodawców w regionie i zatrudniamy ok. 250 osób.

95% naszych Klientów to firmy z branży meblowej, jednak od lat obsługujemy także zamówienia na szkło szklarniowe a także szkło do produkcji sprzętu AGD oraz kabin prysznicowych.

Jeśli interesuje cię zakup szkła oraz jego wszechstronna obróbka to jesteśmy firmą której szukasz! Skontaktuj się z Nami a przedstawimy Ci szeroką ofertę usług oferowanych przez Naszą spółkę.

Chcesz abyśmy wycenili Twój projekt?

Jeśli interesuje Cię współpraca i chcesz poznać aktualne ceny oferowanych przez Nas usług, już teraz wyślij zapytanie ofertowe a My postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.
Wyślij zapytanie